motivatie

Judith | email | 18-01-2010

Hoi allemaal,

Nu bijna 12 maanden na de geboorte van onze prachtige zoon, wil ik weer gaan hardlopen. Ben al eerder begonnen met lessen in body combat ed via de sportschool, maar merk dat ik hiermee zoveel tijd kwijt ben (met ernaar toe gaan, les volgen en dan weer naar huis)! ik wil eigenlijk het liefst gewoon de deur uitrennen en weer terugrennen.
Ik vind het momenteel alleen nog een drempeltje om zo in mijn uppie te gaan rennen. Ik vind het zo eenzaam... zijn er tips van ervaren lopers(sters) hoe de eenzaamheid op te lossen?

Is wel een muts-vraag hoor, heb in het verleden al heel veel gelopen, maar nu ervaar ik het als zo alleen.
Raar he?

Groetjes
mevrouwtje gezellig

Er zijn 7 reacties op dit onderwerp, de eerste reactie staat boven

p | 18-01-2010

Je zou kunnen kijken of er een loop groepje bij je in de buurt is.
En lekkere muziek kan ook goed helpen.
Of natuurlijk een loopmaatje zoeken.
Maar in ieder geval gewoon weer gaan beginnen. En voor je het weet.. zit je er weer helemaal in.

Jimmy | 18-01-2010

Hoewel ik er zelf niet van hou, scheelt voor veel mensen een mp3 speler een heel eind.

Verder kan het ook helpen als je bedenkt dat je "alleen" juist je eigen tempo/afstand kan lopen zonder je te moeten aanpassen aan een ander. Dat geldt ook nog voor het tijdstip van lopen.

Zoek eens een rustig (en toch veilig) stuk op en geniet daar van de rust, ook dat kan motiveren.

filo | 18-01-2010

Ik herken het wel een beetje. Natuurlijk is een loopmaatje het allerleukste maar ik motiveer me door een leuke route te lopen en dat is in mijn geval een route waar veel te beleven valt zodat ik volop afleiding heb. Als ik s`avonds loop gluur ik stiekem bij mensen naar binnen vooral met de feestdagen is dat leuk. En als je intervalletjes loopt heb je doorgaans genoeg aan je hoofd om je eenzaam te voelen. Als je echt wilt lopen moet je je over bepaalde zaken heenzetten hoe moeilijk dat ook kan zijn.

Michiel | 18-01-2010

ik zet gewoon mp3 op en neem me hond mee verstand op 0 en gaan :)

imke | email | 19-01-2010

Ik loop ook alleen.
Soms loop ik met een vriendin.
Maar de meeste verenigingen hebben trainingen die voor mij net iets te vroeg beginnen.
Ik loop meestal rond 20:00/20:30.

Ik heb leren lopen mbv evy's podcasts.
Daarom ben ik gewent aan lopen met een mp3 speler.
Ik loop altijd langs een dijkje, waarbij ik genoeg te zien heb zowe op het water als bij mensen binnen.
"goh is dat huis nou no niet verkocht"
"Oh wat leuk ze hebben een dochter gekregen"
"Zo laat nog aan het diner?"

dat soort zaken zie ik dus regelmatig :-)

Jacob | 20-01-2010

Ik ben het al deccenia gewoon in mijn uppie te (gaan) trainen.
Met een ander of meerdere lopers gaat het soms trager, soms sneller maar toch vooral mentaal gemakkelijker.
Ik neem me geregeld voor in ieder geval een klein rondje te lopen maar ben ik eenmaal onderweg worden het er toch vaak wat meer.

El | email | 28-01-2010

Hallo Judith,

Ik was nooit te porren voor hardlopen. Vond het echt verschrikkelijk en enorm saai. Wil het niet dat mij wederhelft een enorme fan is van hardlopen. Vorig zomer kreeg ik van hem een training van de belgische Evy. MP3 op mijn oren en gaan. Lekker in de buurt een rondje gelopen en wat schetste mijn verbazing ik was te ver gelopen. Evy was al klaar met het programma en ik was nog niet thuis :). Dit motiveerde mij zo dat ik inmiddels alle 27 lessen voor de 5 km door heb gelopen. En nu aan het optrainen ben voor 10 km. 21 februari ga ik mijn eerste 8km in Apeldoorn lopen. Voor mij echt een hele uitdaging.

Dus zet lekker je mp3 op je oren je kan gaan wanneer je wil. En zeker met een kind is dit echt heel handig.

Gewoon lekker doen !!

hit counter

Geef hier een reactie

tekst

naam

e-mail

Loopanalist.nl
Expert in loopanalyses. Verbeter uw looptechniek en voorkom blessures.

Runner's World
Runner's World - 5 nummers voor EUR 15.00

De lezende loper...
De mooiste boeken over hardlopen.

Running Times
Running Times, van hardlopers voor hardlopers

On-line sportwinkels
Odlo-shop.nl Running
Sportstore hardloopschoenen
Futurumshop Hartslagmeters - kleding - schoenen
Triathlonshop.be
Sportbehashop.nl Shock Absorber
Sportvoeding