Iemand in Schiedam begeleiding nodig met starten van hardlopen?
Muriël | 09-06-2010
Ik ben al jaren een fanatiek hardloopster. Nu ben ik ruim 3/4 jaar geblesseerd geweest waardoor ik niet heb mogen hardlopen.
Binnen nu en 1 maand mag ik weer gaan opbouwen. Ik wil dat gaan oaanpakken met een 3 wekelijkse training waarbij ik in 3 maanden opbouw tot de 5 km. Standaard start to run beginnersschema.
Wellicht kan mijn herstel positief uitpakken door iemand anders mee te laten trainen. Runner in spé in Schiedam die interesse heeft?
De laatste reactie staat bovenaan. Er zijn 3 reacties op dit onderwerp.
Ik loop nu 4 km in zeer langzaam tempo (40 min, 2 of 3 x p week) en wil dit gaan opkrikken naar iets harder lopen. Ik heb eigenlijk geen zin geld te betalen om ergens te mogen hardlopen en wil het liefst vanuit huis starten in Schiedam. Zin om samen te lopen?
Muriël | 05-07-2010
Hoi Maartje,
Leuk dat je reageert. Ik heb je een email gestuurd.
Ik heb lang geleden hardgelopen en probeer het langzaam weer op te pakken. In mijn eentje loop ik vaak te hard... Ben je nog op zoek naar een runningmaatje? Ik zie namelijk dat je advertentie al een maandje oud is..