Vorige week hadden wij bij ons op school de zogenaamde 12minuten of coepertest
ik kwam hier bij tot 3420meter!
Dit bleek volgens mijn leerkracht buitengewoon goed te zijn ikheb hier verder totaal geen ervaring in laat staan dat ik er ook speciaal aandacht aan heb geschonken
nu ben ik eens aan het googelen geweest en blijkbaar moet dit toch een goed result.
mij is aangeraden toch eens te denken of ik hier nog progresie kan maken ik heb zelf ook de smaak te pakken na die 12minuten rennen!!!
De laatste reactie staat bovenaan. Er zijn 6 reacties op dit onderwerp.
karel | 27-02-2010
mijn record op de coopertest is 3300 en mijn pr op de 5 km is 18.45. Wil dit zeggen dat ik mijn coopertest dan eigenlijk sneller zou moeten kunnen lopen?
Marco | 07-02-2010
@ Paul
Zou kunnen dat hij net iets onder de 19.30 loop inderdaad, maar ik liep toen rond de 19.30 op de 5km met 3400 op de Coupertest.
Dat is gewoon 12 minuten gas geven toch? Die resterende 1600 kunnen nog best tegenvallen dan.
Achjaa, hoe dan ook, hij heeft een prima basisniveau..!
Paul | 07-02-2010
@Marco
Er van uitgaande dat de afstand van de test van Patrick klopt, loopt hij echt wel harder dan 19.30. Je kunt eerder denken aan 18.30 - 18 minuten. Zo snel is dat verval nu ook weer niet.
Marco | 07-02-2010
jawel hoor, 12 minuten is dit nog wel vol te houden. Ik heb 2 jaar geleden op het Cios ook 3400m gehaald met alleen een aantal dagen in de week tennissen.
Ik zou gewoon eens wat loopjes van 5 of 10km meedoen, want je zult zien dat je bij de recreantenloopjes dan wel voorin zult eindingen!
De wedstrijdatleten lopen nog wel een paar tempo's sneller! Die lopen op de 5km 14.30, waar jij waarschijnlijk +- 19.30 gaat lopen, maar dat in zeker een mooi begin!
Succes
Bert | 06-02-2010
Wat doe je zelf voor sport? Want ongetraind zal niemand dik 17km/h vol houden.
Beest | 06-02-2010
Dat is zeer veel voor een vrouw van 30jaar.
Alles boven 3000m is al erg goed voor een niet-hardloper.
Hardloopaanbiedingen.nl De grootste online runningshop.
Aantrekkelijke prijzen.
Kies bij uw bestelling vanaf 50 euro een gratis artikel.
Snelle levering.