blaren op Asics Gt-2140
Ruud | email | 20-04-2009
Kan mij iemand helpen? Ik heb pas geleden Asics GT-2140 gekocht op advies van de verkoper. Alleen heb ik nu iedere keer na het hardlopen blaren aan de binnen/zijkant van mijn voeten. Volgens scheuren mijn voeten langs de harde zijkant van de schoenen. Volgens de winkel zou het met een andere inlegzool moeten helpen. Alleen ikzelf twijfel daar toch een beetje aan. Heeft iemand anders misschien een betere oplossing. De schoen lopen verder prima.
De laatste reactie staat bovenaan. Er zijn 8 reacties op dit onderwerp.
Evelien | email | 23-01-2010
Weer terug geweest naar de een hardloopshop, weer andere Mysole zooltjes gekocht, hoop dat dit wel werkt!
Als ik na 3 weken nog steeds last heb van blaren, dan worden de schoenen onder de loep genomen!
Dan zijn ze idd niet geschikt voor me!
Ben benieuwd!!
Michel | 22-01-2010
Ik heb altijd eelt/blaren in de voetholte bij de 2140GT. En dan niet bij de inlegzool maar bij het harde gedeelte erboven.
Has | 22-01-2010
ander merk schoen kopen. asics is waarschijnlijk niet geschikt voor jou.
ik heb nooit problemen met asics (ook GT 21xx), vanaf de eerste meter niet. daarentegen altijd blaren met nike en saucony.
Evelien | email | 22-01-2010
Ik heb het zelfde probleem met mijn Asics, ook een antipronatieschoen.
Vanaf het eerste moment al blaren aan de binnenkant van mijn linkervoet.
Heb nu de zooltjes Mysole (blauw) gekocht, maar krijg nu blaren aan allebei mijn voeten, weer aan de binnenkant.
Aangezien ik 4-5 x per week loop, is dit erg vervelend!!
Iemand tips???
Len | 26-04-2009
Ik heb precies dezelfde klacht: nieuwe Asics GT-2140(2A) en voor het eerst blaren!
Aan aan de binnenzijde van mijn rechtervoet, precies op de rand van de binnenzool.
Hiervoor liep ik op de 2130 en 2120, nooit een blaar gezien.
Heb vanmorgen mijn oude binnenzolen in de nieuwe schoenen gestopt, blaarpleister geplakt, en net 12 km probleemloos gelopen.
Sterkte met de zere voeten!
Sebastiaan | email | 24-04-2009
Beste Ruud,
Ik enkele weken geleden ook deze schoenen gekocht. En had de eerste paar dagen/week er ook last van, precies zoals beschreven aan de binnenkant van mijn voet waar het anti-pronatie blok zit. Heb toen gelopen met een pleister op die plek, en had er daardoor geen last meer van. Kan er nu gewoon op lopen zonder pleister en zonder blaren!
Succes..
Tieme | 24-04-2009
ik ben zelf geen voorstander van de Ascis GT 21xx. loop zelf op de Gel 11xx. Deze heeft iets minder anti-pronatie correctie en is wat soepeler.
Ik weet niet waar jij die blaren helpt? echt aan de zijkant, of meer richting de onderkant?
harry | 21-04-2009
het kan met een andere inlegzool verholpen zijn. waarom twijfel je daaraan?
je kan ook de huidige inlegzool beter passend maken (op maat knippen) zodat je geen blaren krijgt. je kan daarna altijd nog een andere zool kopen.