Jubileumboeken
Het is u ongetwijfeld bekend dat u als Nederlands bedrijf na 100 jaar het predikaat
'Hofleverancier' kunt verkrijgen. Wellicht overweegt uw onderneming een dergelijke aanvraag. Het is immers iets om trots op te zijn. Een kroon op het werk.
En misschien denkt u ook aan het vervaardigen van een boek over die afgelopen honderd jaar?
Er valt immers veel te vertellen en veel te laten zien. Zo geeft u uw medewerkers, klanten en leveranciers straks een blijvende herinnering mee, een uitgave die in zekere zin ook een 'kroon' op uw onderneming is.
Een uitgave waaraan niet alleen (oud-) medewerkers een bijdrage kunnen leveren, maar ook relaties. Met anekdotes uit het verleden en bespiegelingen op de toekomst. Om al die ideeën vorm te geven in een eigentijds boek kan ik u van dienst zijn. Bij een dergelijke productie staat een nauwe samenwerking met uw bedrijf voorop, maar kunt u rekenen op een grote zelfstandigheid van mijn kant.
Hoe werkt het?
Tijdens ons eerste vrijblijvende gesprek laat ik u een aantal mogelijkheden zien. Een jubileumboek kan chronologisch worden opgebouwd, maar ook thematisch. De teksten kunnen bestaan uit anekdotes, interviews, en beschrijvingen van speciale momenten uit de geschiedenis van uw bedrijf.
Voor het beeld kun je gebruik maken van oude foto's, maar kunnen ook speciale documenten, oude nota's en brieven worden gepubliceerd. De vormgeving speelt daarbij een belangrijke rol en draagt bij aan de toegankelijkheid en leesbaarheid. In de ontwerpfase presenteer ik meestal 2 à 3 ontwerpen. Na de definitieve keuze gaan we aan de slag.
Wat kost een jubileumboek?
Na de eerste kennismaking maak ik al een globale begroting. We hebben dan immers al gesproken over oplage, formaat van het boek, hardcover of paperback uitvoering. Tegenwoordig kunnen boeken digitaal (print) vervaardigd worden, wat handig is voor kleine oplagen (vergelijk dit maar met de fotoboeken van de Hema of het Kruidvat). Bij een oplage vanaf ongeveer 200 exemplaren is offsetdruk voordeliger.
Belt u mij vandaag nog voor een vrijblijvende kennismaking. Dan laat ik u enkele van mijn publicaties zien en vertel u hoe ik mij voor 100% ga inzetten voor een aanstaande 100-jarige!
Jaap Hengeveld
06 53 698 644